Paź 03

Międzyszkolny ewent sportowy w ramach programu LDK

W dniu 27.09.2017 r. uczniowie klas II- III  wzięli udział w ewencie sportowych zorganizowanym w ramach programu ,,Lekkoatletyka dla każdego” który od kilku lat jest realizowany w naszej szkole.  Młodzi zawodnicy wystartowali w biegu sztafetowym. W całej imprezie wzięło udział 370 uczniów z wałbrzyskich szkól. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy a szkoły puchary sportowe.  W imieniu organizatorów bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz opiekunom.

Paź 03

Sportowa rywalizacja wałbrzyskich szkół

W dniu 26.09.2017 na obiektach sportowych Agua Zdrój odbyły się pierwsze zawody z cyklu współzawodnictwa szkół podstawowych w kategorii  Igrzyska Dzieci. W rywalizacji tej bierze udział 15 szkół. Nasza szkołę reprezentowała 10 -osobowa drużyna chłopców i 10 – osobowa drużyna dziewcząt. Uczniowie wystartowali w bardzo trudnej dyscyplinie jaką są sztafetowe biegi przełajowe.