Lis 17

Pasowanie na ucznia

14 listopada 2017  odbyła się uroczystość pasowania uczniów klas pierwszych naszej szkoły. Pierwszoklasiści zaprezentowali wiedzę i umiejętności, które zdobyli podczas pobytu w szkole. Potem złożyli uroczyste ślubowanie i panie dyrektorki dokonały aktu pasowania na ucznia. Dyrekcja, rodzice oraz zaproszeni goście życzyli uczniom wielu sukcesów i radości

Lis 17

Śniadanie daje moc

Dnia 8 listopada w Europie obchodzony był Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania w Polsce obchodziliśmy go jako „Śniadanie daje moc”. W szkole przygotowaliśmy kanapki, sałatki warzywne i owocowe, soki. Dla dzieci z naszej szkoły nie była to nowość bo co dzień staramy się jeść zdrowo i kolorowo.Śniadanie daje moc – w oddziałach przedszkolnych nie tylko podczas akcji, ale na co dzień. Dzieci razem spożywają posiłki przygotowane ze zdrowych składników. A najbardziej lubią soki z owoców i warzyw przygotowanych przez nauczycieli.