Trampolinowe szaleństwo

Dnia 29.11.2017 roku klasa 4c wybrała się na wycieczkę do  największego w Polsce parku trampolin Go Jump Park we Wrocławiu. Połączyliśmy sport z zabawą. Zziajana gromadka uczestników wycieczki najbardziej chwaliła zabawę w basenie z gąbkami i torem przeszkód oraz skoki na gigantyczną poduchę.

„Najpiękniejsza choinka”

Klasa 3 d wraz z wychowawczynią Agatą Szczudlik i rodzicami wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez Galerie Viktoria na najpiękniejsza choinkę. Bardzo prosimy o głosy : wejść na stronę facebooka : Galeria Viktoria i polubić nasz choinkę. Podczas transportu uległa uszkodzeniu(inaczej wyglądała w klasie a inaczej wygląda w Galerii), ale jest nadal piękna i wszystkie ozdoby zostały wykonane ręcznie!

Dzień Pluszowego Misia

27.11.2017r. klasa 3d wraz z wychowawca wybrała się na zajęcia do biblioteki miejskiej z okazji obchodzenia Dnia Pluszowego Misia. Uczniowie zapoznali się z informacjami dotyczącymi życia niedźwiedzi.

Mistrz Tabliczki Mnożenia

We wtorek, 28 listopada 2017 roku o godzinie 8.00 spotkali się najlepsi matematycy klas III , by stanąć do finału szkolnego konkursu o tytuł  „Mistrza Tabliczki Mnożenia”. Wszyscy uczestnicy solidnie się przygotowali, różnice punktowe były niewielkie. Żeby wyłonić wicemistrzów potrzebna jest dogrywka. Tymczasem uczniowie cieszą się dyplomami uczestnictwa w finale. Konkurs przygotowały nauczycielki klas :III b Danuta Adameczek – Goll i III d Agata Szczudlik.