Gru 08

Piękna akcja Auchan Polska- Wałbrzych !

Klasa 3 d wraz z wychowawca Agata Szczudlik została zaproszona do dekorowania choinki, która zostanie przekazana dla dzieci z domu dziecka. Uczniowie wykonali ozdoby samodzielnie i udekorowali choinkę. Pięknym gestem było pojawienie się św. Mikołaja  i wręczenie paczek.

Wspólne pomaganie daje wiele radości.

Warsztaty Mikołajkowe

7 grudnia 2017 roku klasa 3b wraz z wych. Danutą Adameczek-Goll i 3d z wych. Agatą Szczudlik pojechali na warsztaty Mikołajkowe. Uczniowe pisali list do Mikołaja, robili pierniki, bombki oraz malowali figurki. Były zabawy z Mikołajem i Śnieżynką oraz słodki poczęstunek. Uśmiechu i radości było co nie miara:)

Wycieczka do Wrocławia

W dniu 06.12.2017r. klasa VIIa wraz z wychowawcą Teresą Piwowarczyk i p. Danutą Maculewicz wyjechała na poszukiwanie św. Mikołaja we Wrocławiu. Poszukiwania rozpoczęli w Muzeum Figur Woskowych, a następnie kontynuowali na wrocławskim Rynku.

Zdrowo żyć

Klasa 3 d wraz wychowawcą A. Szczudlik i rodzicami  wystawiła spektakl „Zdrowo żyć” w ramach programu : Promocja zdrowia w sztuce teatralnej i młodzieży – Wybieram zdrowie. Spektakl opowiadał o tym, że warto zdrowo się odżywiać, uprawiać spory jak i zdać o rozwój intelektualny.

Grupa zakwalifikowała się do XXV Jubileuszu Festiwalu. Gratulujemy