Sty 03

Z pierwszą pomocą w świątecznym nastroju

W dniach 18 i 19 grudnia br. na terenie szkoły odbył się wewnątrzszkolny Świąteczny Konkurs „Rescue – moja pierwsza pomoc”. Klasy 0-1 miały do wykonania prace plastyczne nt. „Bezpieczna zima”, natomiast zespoły – reprezentacje czteroosobowe klas 2-7 miały za zadanie rozwiązanie testu teoretycznego – pisemnego, a następnie rozwiązania praktycznego dwóch zdarzeń wypadkowych. Wszystkie reprezentacje klasowe wykazały się obszerną wiedzą z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Sukces naszych tenisistek stołowych

W grudniu 2017r. na hali Aqua Zdrój rozegrane zostały mistrzostwa wałbrzyskich szkół w tenisie stołowym . Po zaciętym meczu w finałowym reprezentacja dziewcząt wywalczyła drugie miejsce . Dziewczęta w składzie Julia Suchańska i Szałkowska Oliwia oraz (pomoc) Wesołowicz Amelia będą reprezentować Wałbrzych na zawodach wojewódzkich.

Turniej  rozgrywany był w czterech kategoriach. Naszą szkołę reprezentowali w kategorii chłopców kl. IV -VI  Przemysław Łyskawa, Czajkowski Ksawery, Pułkownik Piotr , w kat. chłopców gimnazjum: Ankiel Bartek, Nowacki Jakub, Oliwier Michalak, w kat. dziewcząt gimnazjum: Winnicka Klaudia, Kołpak Klaudia.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział. A finałowej trójce dziewcząt życzymy dalszych sukcesów. Do zawodów przygotowała uczniów p.Ilona Radywoniuk

Liga pływacka

W dniu 19.12.2017r na basenie przy IV L.O. rozpoczęła się liga pływacka.

Naszą szkołę reprezentowało dwóch zawodników: Słysz Jakub i Fajdek Kamil.

W kategorii klas czwartych Jakub zajął II m. w stylu grzbietowym i II m. w stylu dowolnym. Jest to pierwszy tak znaczący sukces ucznia z naszej placówki w tej dyscyplinie sportowej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.