Konkurs kolęd

Środowe popołudnie 10 stycznia upłynęło w naszej szkole w świątecznym nastroju. W wieczornej scenerii wysłuchaliśmy pięknych kolęd w wykonaniu uczniów . W konkursie kolęd wzięło udział 19 wykonawców z klas 0 – 5. Uczestnicy zauroczyli nas pięknym wykonaniem.

Spotkanie z weterynarzem

Dnia 8 stycznia  2018 roku odbyło się w naszej szkole spotkanie dydaktyczne z weterynarzem. Miało na celu przypomnienie zasad postępowania z psami, sprawowania nad nimi codziennej opieki i  bezpiecznego przebywania w ich towarzystwie. Dzieci przypomniały też jak wygląda  „pozycja żółwia”, którą należy przyjąć w razie ataku psa.

Jasełka w parafii Świętej Rodziny

07.01.2018r. w święto Chrztu Pańskiego podczas X Przeglądu Kolęd w parafii Świętej Rodziny uczniowie klas IV przedstawili Jasełka Bożonarodzeniowe. W pięknej atmosferze mogliśmy przeżyć wzniosłe i poruszające serca chwile. Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i wychowawcom za pomoc. Kolędowanie, loteria i wiele atrakcji przyczyniły się do radosnego spędzenia czasu.

Parafialne Trzech Króli

Na mszy świętej o godz.: 10.30 uczniowie naszej szkoły, Schola i Eucharystyczny Ruch Młodych śpiewem i przebraniem Trzech Króli zaakcentowali ten ważny dla nas moment Objawienia Pańskiego angażując się czynnie w przeżywaniu liturgii tej uroczystości. Dzieci przygotowały katechetki L. Brożyna i W.Lubkiewicz.

Orszak Trzech Króli

Już  po raz kolejny 6 stycznia 2018r. wyruszył spod Kościoła pw. Świętych Aniołów Stróżów Orszak Trzech Króli. Te największe uliczne Jasełka zgromadziły dużą rzeszę rodzin. Wspólne kolędowanie i przesłanie, aby zawsze kroczyć za Jezusem sprawiły, że w naszych sercach poczuliśmy pokój i dobro. Również uczniowie, rodzice i nauczyciele naszej szkoły brali udział w tym wydarzeniu. Do zobaczenia w kolejnym Orszaku.