Lut 13

VI Bal Integracyjny

7 lutego 2018 w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu odbył się VI Bal Integracyjny zorganizowany z inicjatywy Wolontariuszy i Opiekunów z Klubów Ośmiu Młodzieżowego Wolontariatu. Tradycyjnie bal rozpoczął się polonezem. Z uśmiechem na twarzach i błyskiem w oczach zaproszeni niepełnosprawni goście bawili się z Wolontariuszami, częstowali przygotowanymi przez nich słodkościami.

Lut 13

Bańkowe szaleństwo

Dnia 05.02.2018 ponownie gościliśmy w naszej szkolę Panią Aleksandrę Mądrą z Centrum Animacji Karolandia. Tym razem umiliła godzinę wychowawczą klasy 4a. Dzieci świetnie się bawiły w trakcie bańkowej lekcji, co można zobaczyć na zdjęciach, które w trakcie bańkowego szaleństwa robiła wychowawczyni klasy.