Konkurs kolęd

Środowe popołudnie 10 stycznia upłynęło w naszej szkole w świątecznym nastroju. W wieczornej scenerii wysłuchaliśmy pięknych kolęd w wykonaniu uczniów . W konkursie kolęd wzięło udział 19 wykonawców z klas 0 – 5. Uczestnicy zauroczyli nas pięknym wykonaniem.

Jury miało nie lada problem, żeby wyłonić zwycięzców. Ostatecznie w kategorii oddziały 0 pierwsze miejsce przypadło Krzysiowi Sokołowskiemu z oddziału 01

w kategorii klas 1 -3

pierwsze miejsce zajęła Alicja Żukrowska z klasy III b

drugie miejsce – Klara Tabaka z klasy III e

trzecie miejsce – Zuzanna Kołodziej z klasy II a

Przyznano cztery wyróżnienia:

Maja Poprawa klasa III b, Alicja Tomera klasa I a , Mateusz Selent  klasa I a,

Melanie Kawecka klasa III e

W kategorii klas starszych :

1 miejsce – Anna Walczyńska klasa V c

2 miejsce –  Klaudia Kisiel       klasa IV b

3 miejsce  – Julia Wawrzyniak klasa V c

oraz wyróżnienie – Roksana Batorska klasa Vb

Konkurs zorganizowały i przeprowadziły nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej Natalia Solarek i Danuta Adameczek – Goll. W jury ciężko pracowały panie: Ewa Kędzierska – nauczyciel muzyki oraz Lucyna Brożyna – nauczyciel religii, wspierane przez starsze uczennice Agnieszkę Brożynę i Julię Borowiec.