Mikołajkowy turniej piłki siatkowej

W tygodniu mikołajkowym, w poniedziałek i wtorek odbyły się w sali gimnastycznej mecze międzyklasowe w ramach Mikołajowego Turnieju Piłki Siatkowej. Celem turnieju było wyłonienie najlepszych drużyn klasowych tutejszej szkoły podstawowej, jak również możliwość selekcji najlepszych zawodników na rozgrywki międzyszkolne.

W zawodach sportowych wzięły udział wyłącznie zespoły klasowe 8-osobowe, przy czym w skład drużyny musiały wejść minimum
2 dziewczyny.

W turnieju udział wzięły wszystkie klasy IV – VII. W wyniku zawziętej, sportowej rywalizacji przy zachowaniu ogólnych zasad fair play wyłonione zostały zwycięskie drużyny. I tak na poziomie:

–    klas IV zwyciężyła IVa

–    klas V zwyciężyła Va

–    klas VI zwyciężyła VIc

–    klas VII zwyciężyła VIIa

Każda drużyna otrzymała okolicznościowy dyplom oraz słodycze, a zwycięskie drużyny nagrody niespodzianki. Wszystkim drużynom serdecznie gratulujemy!