Mistrz Tabliczki Mnożenia

We wtorek, 28 listopada 2017 roku o godzinie 8.00 spotkali się najlepsi matematycy klas III , by stanąć do finału szkolnego konkursu o tytuł  „Mistrza Tabliczki Mnożenia”. Wszyscy uczestnicy solidnie się przygotowali, różnice punktowe były niewielkie. Żeby wyłonić wicemistrzów potrzebna jest dogrywka. Tymczasem uczniowie cieszą się dyplomami uczestnictwa w finale. Konkurs przygotowały nauczycielki klas :III b Danuta Adameczek – Goll i III d Agata Szczudlik.

W wyniku dogrywki wyłoniono dwóch Wicemistrzów Tabliczki Mnożenia. Są to Amelia Lewandrowska z klasy III c oraz Jacek Stein z klasy III e.

Tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia wywalczył Julian Stokowiec z klasy III e. Ogromne gratulacje dla wszystkich laureatów.