Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017

Zwycięstwa

Udział uczniów w konkursach  2016/2017

 

Zasięg N-l przygotowujący Nazwa konkursu Ilość uczniów Miejsce, laureat, finalista

/imię i nazwisko ucznia/

szkoła

 

 

Anna Matyka-Gawron Konkurs plastyczny dla klas 0 „Portret św. Mikołaja” 25 I miejsce – Maja Jamróz

III miejsce – Wiktoria Rajca

  D. Gasz Konkurs fotograficzny „Zimowy pejzaż”

 

1 II Tomasz Klasik

 

  D. Gasz Konkurs koled i pastoralek

 

1 II Martyna Ostapiuk

 

  H. Ramotowska Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek 2 I miejsce – Krystyna Zych
  H. Ramotowska Szkolny Konkurs Recytatorski 3 I miejsce Karol Juszczyk

II miejsce – Krystyna Zych

  H. Ramotowska Szkolny Konkurs Fotograficzny 5 III miejsce Maciej Pałosz

Wyróżnienie – Paulina Kościuk

  H. Ramotowska Szkolny Konkurs Plastyczno-Literacki 3 Wyróżnienie – Krystyna Zych
  H. Ramotowska Szkolny Konkurs Plastyczny „Mój nauczyciel” 16 Wyróżnienie – Krystyna Zych
  D. Adameczek – Goll Polonistyczny – literacki Życzenia 3 Wyróżnienie : Adam Gąsiorowski
  A.     Szczudlik Pisanie życzeń 3 1 miejsce – Oliwia Radoch

Wyróżnienia – Maja Borkowska

  M. Bussler Szkolny konkurs recytatorski

Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Szkolny konkurs plastyczno-literacki

3

3

3

Wyróżn. Milena  Lerch, Julian Stokowiec

Wyróżn.  Klara Tabaka

II m. Martyna Szybiak

  J. Sioch Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

 

1 II miejsce -Maja Klasik

 

  J. Sioch Szkolny konkurs plastyczno- literacki dla klas III  pt.,, Zaproszenie 3 II miejsce- Wojciech Drzyzga

III miejsce- Klaudia Kisiel

Wyróżnienie- Kornelia Parzych

  J. Sioch Szkolny Konkurs Plastyczny kat. klas III-

,, Mój Nauczyciel”

1 I miejsce- Klaudia Kisiel

 

  J. Sioch Szkolny Konkurs Fotograficzny

 

2 I miejsce – Jakub Piekarz

Wyróżnienie- Klaudia Kisiel

  L. Pytel Konkurs literacki – zaproszenie 5 III m. Zuzanna Kozłowiecka
  R. Sikora Szkolny konkurs plastyczno – literacki dla klas II-III„Zaproszenie” 3 I miejsce – Karina Wintoniak
  R. Sikora Mój nauczyciel – konkurs plastyczny

 

18 II miejsce – Tymoteusz Trapp
  D. Kociuch Szkolny konkurs plastyczny z okazji Dnia Papieskiego „Bądźcie świadkami miłosierdzia” – kategoria kl. I – III 15 II miejsce – Norbert Loter
  D. Kociuch Szkolny konkurs plastyczny „Mój Nauczyciel”– kategoria klas III 17 III miejsce – Lena Zboińska

Wyróżnienie – Anna Boniecka

  D. Kociuch Szkolny konkurs fotograficzny dla kl. I – III „Zima wokół nas” 4 III miejsce – Julia Filipowska

Wyróżnienie – Lena Szymańska

  D. Kociuch Szkolny konkurs na szopkę bożonarodzeniową 6 Wyróżnienie (nagroda specjalna) – Lena Szymańska
  G. Kijko Szkolny Konkurs Ortograficzny 10 Mistrz – Maciej Janiszewski

Wyr. –Cornelia Chryczyk

  D. Maculewicz Szkolny Konkurs Ortograficzny 56 Mistrz Ortografii Amelia Kułakowska

W-ce Mistrz Ortografii Damian Skibicki

Wyróżnienie: Krzysztof Sroka

  L. Brożyna – Konkurs Plastyczny z okazji XVI Dnia Papieskiego „Bądźcie świadkami miłosierdzia” w Parafii Świętej Rodziny 42 Klasy 0-III:

I-miejsce: Amelia Lewandowska, kl. IIIc;

II-miejsce: Norbert Loter, kl. IIId;

III-miejsce: Alan Krawczyk’kl. IIc;

Wyróżnienie: Bartosz Kisiel, kl. 02;

Klasy IV-VI:

I-miejsce: Kinga Paulińska, kl. Vc;

II-miejsce: Anna Walczyńska, kl. IVc;

III-miejsce: Katarzyna Twardowska, kl. Vc;

Wyróżnienie: Julia Głubieniec, kl. Vb;

gmina D. Kociuch Miejski konkurs plastyczny „Portret Pani Jesieni”. 20 I miejsce – Natalia Kaniewska
  D. Kociuch Miejski konkurs plastyczny „Portret Św. Mikołaja”. 21 Wyróżnienie – Hanna Brucka
  G. Kijko Miejski Konkurs Literacki pn. „Moje spotkania z książką” 10 I m.- Gabriela Kmieć

III m.- Maciej Janiszewski

Wyr.: Aleksandra Borys,Cornelia Chryczyk, Paula Gazda,Blanka Grudzińska

  A.Matyka -Gawron Miejski konkurs plastyczny „Portret Pani Jesieni” 5 II m. – Karolina Lipska

Wyr. Bartosz Kisiel

  A.Matyka -Gawron Miejski konkurs plastyczny „Portret św. Mikołaja” 5 III m. – Michał Wójcik

 

  A.Matyka -Gawron Miejski konkurs plastyczny „Moje ulubione zwierzątko” 6 II m. – Michał Wójcik

Wyr. Wiktoria Rajca

  D. Gasz „Moje ulubione zwierzątko”-plastyczny 16 III Zuzanna Kołodziej
  H. Ramotowska Międzyszkolny Integracyjny Konkurs Recytatorski 3 I m. – Krystyna Zych

II m. – Karol Juszczyk

III m. – Wojciech Sokołowski

  H. Ramotowska Konkurs plastyczny o tematyce górniczej 10 Wyróżnienie – Krystyna Zych
  Szczudlik A. Radosne dzieciństwo mam prawo do …. 5 Wyróżnienie
  E. Kedzierska Plastyczny : Strefowe Orły

Org. Invest Park

Praca grupowa I  MIEJCE
  E. Kędzierska Plastyczny: „Patriotyzm – jak go widzę”

Org. Invest Park

20 8 wyróżnień: Julia Suchańska, Laura Eświł

Karolina Lisiowska, Julia Głubieniec, Natasza Struzik, Agnieszka Parzonka, Marika Roszak, Roksana Kuśnierz

  U. Kozikowska DMM mecz z PSP 15 i 28 12  
  D. Maculewicz Konkurs „Wizyta w bibliotece na Białym Kamieniu” 16 wyróżnienia
  D. Maculewicz Integracyjny Konkurs Recytatorski w ramach XIX Dolnośląskiego Festiwalu Nauki   wyróżnienia
  R. Sikora Koncert charytatywny Dzieci Dzieciom „Zabawa z Akademią Pana Kleksa” 18  
powiat M.  Bussler Konkurs plastyczny „Szopka Bożonarodzeniowa” 5 II m. Kevin Stuchły
  A.Matyka -Gawron V Powiatowy konkurs plastyczny „Radosne dzieciństwo” 2  
    Plastyczny : „Bez spalin w Wałbrzychu- zielone miasto” 12 ——————
  D. Warchoł Disce Puer 16 ——————
  L. Brożyna XI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II pod hasłem „Bóg bogaty w miłosierdzie” – VIII pielgrzymka Jana Pawła II do Polski 3 I-miejsce:Agnieszka Parzonka, kl. VIb, Krzysztof Sroka, kl. Via, Jakub Nowacki, kl.VIa
województwo U. Kozikowska Zdolny Ślązaczek 16 —————
  M. Mazurek Zdolny Ślązaczek – j. angielski 4 —————-

 

Współzawodnictwo sportowe – Teresa Piwowarczyk

 

Zasięg Nazwa konkursu Ilość uczniów Miejsce, laureat, finalista

/imię i nazwisko ucznia/

rejon

 

 

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców

 

 

 

Biegi przełajowe o Puchar Dyrektor ZS nr 4 w Wałbrzychu

 

2 rzuty lekkoatletyczne

 

Skills Challenge „Mierz wysoko” 2016.

 

 

11dziewcząt 11chłopców

 

 

20 osób

 

 

20 osób

 

51 osób

 

IV m-ce dziewcząt

IV m-ce chłopców

 

IV m-ce drużynowo

 

II m-ce drużynowo

 

Awans Szlęg Klaudii do finału ogólnopolskiego

 

 

Współzawodnictwo sportowe – Ilona Radywoniuk.

 

Zasięg Nazwa konkursu Ilość uczniów Miejsce, laureat, finalista

/imię i nazwisko ucznia/

rejon

 

 

Sztafetowe biegi przełajowe

 

20 Chł. drużynowo 10x 1000 -4 m.

dz. drużynowo 10x 800 m -3 m.

gmina Bieg o Puchar Dyrektora 4 LO 20 Chł. Drużynowo 4 m.

dz. drużynowo 3 m.

gmina Szachy 4 Drużynowo 5 m.
gmina Piłka Nożna chłopców 10 Drużynowo 8 m.
gmina Liga pływacka 2 x 6 Najlepsza Maja Pytel IV miejsce na dystansie 50 m grzbietem.
gmina Tenis stołowy dziewcząt 2 i 1 r. II m. Suchańska Julia , Winnicka Klaudia
gmina Tenis stołowy chłopców 2 i 1 r. III m. Ankiel Bartek , Nowacki Jakub
gmina Sitkówka dziewcząt kl. VI 8 Drużynowo 8 m.
gmina Siatkówka dziewcząt kl V 3 i 1 r Drużynowo 3 m. Suchańska Julia, Baran Amelia, Szałkowska Oliwia
gmina Liga lekkoatletyczna 2x 20 Drużynowo II m.

najlepsi: Klaudia Szlęg I m. skok w dal, II m.60 m

Suchańska Julia II m. 60 m

Kozłowska Maja III m rzut piłka lekarską

Gabryś Wilk 1000m III m.

Rudź Kinga 300m III m.

Żukowski Mateusz III m 60 m.

województwo

 

 

Mistrzostwa regionu klasy IV-VI w lekkoatletyce. 23 I m. Żukowski Mateusz -60 m. kl. VI

I m. Ankiel Bartek -rzut oszczepem

I m. Suchańska Julia – skok w dal kl. V

I m. Szewczak Brajan – rzut kulą Vortex

I m. Karowski Oliwier -skok w dal kl. V

I m. Jakub Odwaga – bieg na 600m.

I m. Sztafeta 4x 200m , Szlęg Klaudia , Karkowski Oliwier, Julia Suchańska, Stefański Szymon

I m. Stefański Szymon- 60m . kl. V

 

II m. Wilk Gabryś -600m

II m. Kusz Michał- 200 m

III m. Rak Jakub  – 60 m kl  IV

II m. Spaczyński Jakub – rzut kulą Vortex

 

IV m Wesołowicz Aamelia -200m kl. IV

IV m. Suska Weronika – skok w dal

V m. Swoboda Oliwia -200 m kl. IV

IV m. Batorka Roksana -60 m. kl.IV

IV m. Sikorski Dominik -1000m chł.

IV m. Dereń Mikołaj -60 m kl. V

V m. Chryczyk Cornelia -60 m. kl. IV

województwo Mistrzostwa województwa w czwórboju lekkoatletycznym i w biegu na 500m. kl. IV -VI 9  I m. Wilk Gabriel 500m  rocznik 2005 kl. V

I m. Odwaga Jakub 500m  rocznik 2006 kl. IV

III m Żukowski Mateusz 60 m rocznik 2004 kl. VI

III m. Julia Suchańska  60 m. rocznik 2005 kl. V

III m. Dominik Wojtkowiak rzut p. lekarską kl. IV

III m. Szałkowska Oliwia 500 m.2005 kl V

Roksana Batorska IV m. w czwórboju. kl. IV

Szlęg Klaudia Vm w czwórboju kl. V

 

 

Konkurs na największą ilość zebranych baterii. Akcja trwa do maja. (Dorota Gasz, R. Sikora)

Ogólnopolski Program Edukacyjny ZBIERAJ BATERIE (Dorota Gasz, R. Sikora)

 

Klasy  0-VI

Klasy  0-VI

 

 

 

 


 I i II półrocze 2015/2016

LP. NAZWA Szczebel KATEGORIA ILOŚĆ

UCZ.

ZAJĘTE MIEJSCA
1 Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” ogólnopolski Przyrodniczy 7 nagroda

wyróżnienie

2 Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ,, KANGUR” ogólnopolski Klasy III 20 Wyróżnienie-6
3 Konkurs „Zaproś Papieża do swojej miejscowości” ogólnopolski plastyczny 10 I miejsce

wyróżnienie

4 IX Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik Ogólnopolski Kl. I-III 11 Laureat
5 IX Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych                   Świetlik ogólnopolski Przyrodniczy kl. II 1 wyróżnienie
6 Halowe lekkoatletycze mistrzostwa województwa wojewódzki KL IV-VI 5 IV miejsce  w biegu na 500m                                   

III miejsce w biegu na 500 m                                                       

III miejsce w biegu na 200m

7 Lekkoatletyka dla każdego Mistrzostwa regionu  w lekkiej atletyce Wałbrzych wojewódzki Dziewczęta i chłopcy

kl. IV-VI

13 II miejsce 200m dz,kl V

III miejsce 60m  kl. IV

I miejsce  200m kl. V                       

II miejsce 200m kl .IV                           

II miejsce  rzut vortex kl.V                                                                       

III miejsce rzut vortex kl.V                                                                 

88II miejsce  rzut vortex kl.IV                                                                      

I9II miejsce  rzut vortex kl.IV                                                                                                     

IV miejsce rzut  vortex  kl.IV                     

I miejsce  skok w dal kl. V                           

I miejsce sztafeta 4×200                   

8 Siatkówka chłopców wojewódzki Kat. chłopców 5 IV miejsce
9 Dolnośląskie finały mistrzostw  w lekkiej  atletce program                                             ,, Lekkoatletyka dla każdego” wojewódzki Kat kl. IV-VI 18 osób I miejsce w trójboju lekkoatletycznym,

 I miejsce  w biegu na 600m,

II m. w biegu na 60m.

II m. w biegu na 60 m.

III m. w skoku w dal

I m. w biegu na 60 m.

I m. w biegu na 300 m.

OW- zakwalifikował się na finał ogólnopolski i zgrupowanie kadry w Spale.

10 Lekkoatletyka dla każdego

Mistrzostwa województwa w lekkiej atletyce Wrocław

wojewódzkie kl. IV-VI dziewczęta i chłopcy. 19 III miejsce skok w dal kl. V                        III miejsce 60. m chł. Kl V                         IV miejsce  600m dz.kl. IV                                                                       III miejsce  rzut vortex kl. IV                                                                       II miejsce  200m kl. IV                                    II miejsce  600m kl V                                IV miejsce  rzut vortex kl. V                                                                                         
11 Dolnośląskie mistrzostwa szkół w tenisie stołowym wojewódzkie Dziewcząt i chłopców 6 V miejsce w kat. dziewcząt

V miejsce w kat. chłopców

12 „Zawód Przyszłości”- konkurs Plastyczno-Fotograficzny międzygminny IV-VI 5 II miejsce

III miejsce

 

13 Ekofan międzygminny przyrodniczy 3 II  miejsce
14 Być Kimś powiatowy Interdyscyplinarny 9 Laureat-1

Finaliści I stopnia-2

Finaliści II stopnia-4

15 „Kocham moje miasto”- konkurs plastyczny powiatowy IV-VI 5 III miejsce

 

16 X Powiatowy Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II powiatowy IV-VI 3 I miejsce:

 

17 Konkurs Policja powiatowy Kl 0 4 III miejsce
18 3 Bójlekkoatletyczny powiatowy

 

sport 10 II miejsce
19 Powiatowy Konkurs Recytatorski „Smerfik” powiatowy KLASY 0 1 III miejsce
20 VI Festiwal Piosenki Dziecięcej „Fantazja” powiatowy IV-VI 1 I miejsce
21 Konkurs Pieśni Patriotycznej powiatowy IV-VI 11 I miejsce

III miejsce

22 Powiatowy Konkurs  „SERCU BLISKIE – POLSKIE SYMBOLE NARODOWE” powiatowy Literacki

Plastyczny

4 II miejsce

II miejsce

wyróżnienia-2

23 English is Fun powiatowy   2 III miejsce
24 Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej powiatowy   1 I miejsce
25 Event lekkoatleczny powiatowy   20 III miejsce drużynowo
26 Trójbój lekkoatleczny powiatowy   10 III miejsce drużynowo
27 Zdolny czwartoklasista powiatowy matematyczny 1 I miejsce
28 XI Powiatowy Konkurs Przyrodniczy dla klas VI powiatowy przyrodniczy 3 I miejsce

IV miejsce

29 O lepszą Przyszłość powiatowy interdyscyplinarny 9 II  miejsce

wyróżnienie

30 Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno – krajoznawczy – eliminacje powiatowe powiatowy Turystyczno – krajoznawczy 3 IV  miejsce drużynowo
31 Disce Puer Junior powiatowy Kl. VI 9 1 Finalistka I stopnia

4 Finalistki II stopnia

32 IX Festiwal Humanistyczny „ Semper alter” ? interdyscyplinarny 16 II  miejsce

wyróżnienie

 

33 Portret św. Mikołaja miejski O-III 1 wyróżnienie
34 Portret Mikołaja miejski plastyczny 1 wyróżnienie
35 Kocham moje miasto miejski plastyczny 1 wyróżnienie
36 „70 lat Polskiego Wałbrzycha”- konkurs plastyczny miejski IV-VI 3 I miejsce

II miejsce

III miejsce

37 Konkurs Plastyczny „Portret Mikołaja” miejski Kl 0 3 II miejsce
38 Konkurs Plastyczny „Portret Mikołaja” miejski Kl 0 2 III miejsce
39 4 dziewcząt mini piłka siatkowa miejski    

9

VI  miejsce        

 

40 3 chłopców mini piłka siatkowa miejski   7 VI miejsce

 

41 3 dziewcząt mini piłka siatkowa miejski   7 IV miejsce

 

42 konkurs plastyczny „Jesień” miejski Kl. I-III   II miejsce
43 Sztafetowe biegi przełajowe miejski Dziewcząt

chłopcy

11

11

IV miejsce  drużynowo

VI miejsce drużynowo

44 Puchar Premiera  RP piłka nożna miejski chłopców 12 II miejsce drużynowo
45 Międzyszkolny, Integracyjny Konkurs Recytatorski miejski Recytatorski 3 I miejsce

III miejsce

wyróżnienie

46 Konkurs plastyczny MOJA RODZINA ŻYJE ZDROW0 miejski Klasy II 1 II miejsce

 

47 Zawody dla uczniów klas II i III w ramach programu Lekkoatletyka dla każdego miejski Klasy II i III 30 (drużyna) II miejsce- rzuty piłką lekarską

III miejsce- bieg na 80m

 

48 XVI Miejski Konkurs Plastyczny pod patronatem Prezydenta Miasta Wałbrzycha Romana Szełemeja miejski Kl. I-III 4 II miejsce

III miejsce

wyróżnienia -4

49 Konkurs plastyczny ,, Moja rodzina żyje zdrowo’’pod patronatem Poseł na Sejm RP Agnieszki Kołacz Leszczyńskiej

 

miejski Kategoria klas III 3 I miejsce

wyróżnienia-2

50 Konkurs plastyczny Mamo, Tato nie parkuj na kopercie’pod patronatem Prezydenta miasta Romana Szełemeja miejski Klasy I-III 1 wyróżnienie
51 XIV Międzyszkolny Konkurs Plastyczny tematy- Ce górniczej miejski Klasy I-III 1 III miejsce
52 Portret Św. Mikołaja miejski Praca plastyczna 1 wyróżnienie
53 Kocham swoje miasto miejski   3 wyróżnienie
54 Konkurs o tematyce górniczej miejski   10 wyróżnienie
55 Planety miejski   5 1 miejsce

wyróżnienie

56 Event międzyszkolny miejski sport 20 III miejsce
57 Miejski Konkurs Plastyczny „Moja Wymarzona Dzielnica” miejski KLASY 0 5 I miejsce

 

58 Rywalizacja Klas 0 – Aqua Zdrój w Wałbrzychu miejski KLASY 0 5 VII miejsce
59 Konkurs  Plastyczny  „Anioł Hospicjum” miejski Kl IV-VI 1 I miejsce
60 Konkurs Plastyczny miejski IV-VI 7 I miejsce

II miejsce

III miejsce

61 Sportowy dla 6-latków miejski   5 VII miejsce

wyróżnienia-5

62 Portret Pani Wiosny – plastyczny miejski   1 wyróżnienie
63 Moja Wymarzona Dzielnica – plastyczny miejski   2 I miejsce

wyróżnienie

64 Majowa Łąka -plastyczny miejski   1 II miejsce
65  Konkurs  „ Nie ma drzewa bez korzeni – patriotyzm  oczami dziecka” miejski plastyczny 3 I miejsce

II miejsce

wyróżnienie

66 Gram w zielone miejski Recytatorski 2 III miejsce

 

67 Sitkówka chłopców kl. V miejski Kat. chłopców 7 VI  miejsce
68 Siatkówka dziewczęta kl.V miejski Kat. dz. 7 IV miejsce
69 Szachy miejski Drużyny mieszane 5 V miejsce
70 Wodna liga I rzut pływanie miejski Drużyna mieszana 4 V miejsce
71 Czwórbój  chłopców miejski Kat.chł. 6 VIII miejsce drużynowo

II miejsce w rzucie p. palantową,

II miejsce w biegu  na 1000m.

72 Czwórbój dziewcząt miejski Kat. dz. 6 III miejsce drużynowo

I miejsce  w biegu na 60 m

II miejsce w skoku w dal

73 II rzut wodnej ligi PSP nr 26 miejski Kat. mieszane 6 VI miejsce drużynowo
74 III rzut wodnej ligi Jedlina Zdrój miejski Kat. mieszane 6 IV miejsce drużynowo
75 Trójbój kl. IV miejski Kat. mieszane 9 IV miejsce drużynowo

I m. w skoku w dal,

 I m. w biegu na 60 m.

I m. w biegu na 60 m.  

II m. w skoku w dal.

76 Miejski konkurs plastyczny ,,Portret Pani Wiosny” miejski Klasy I-III 3 II miejsce

wyróżnienia -2

77 Miejski Konkurs plastyczny ,,Sport To Zdrowie” miejski Klasy III 4 II miejsce

wyróżnienia-3

78 Konkurs Plastyczny ,, Moja wymarzona dzielnica” przeprowadzony w ramach projektu ,, Program Rewitalizacji Miasta Wałbrzycha na lata 2015/2025’’ miejski Klasy III 8 wyróżnienie
79 Samorządowy Konkurs Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” miejski wolontariat 1 Laureat
80 Piłka nożna chłopców miejski Chłopcy IV-VI 12 V miejsce
81 Tenis stołowy dziewczęta miejski Kl. IV-VI 3 II miejsce-  awans do finału wojewódzkiego.
82 Tenis stołowy chłopców miejski kl. IV-VI 3 II miejsce-  awans do finału wojewódzkiego.
83 Portret Świętego Mikołaja międzyszkolny Kl. I-III 6 wyróżnienie
84 Kocham moje miasto międzyszkolny Kl. I-III 5 wyróżnienie
85 Dolnośląskie Mecze Matematyczne międzyszkolny Matema -tyczny 10 2 mecze wygrane  na 3 odbyte 

 Z PSP 28 i PSP 15

 

86 Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Ekologiczno-Przyrodniczej „Z Przyrodą W Zgodzie” międzyszkolny KLASY 0 1 V miejsce
87 Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Majowa Łąka” międzyszkolny KLASY 0 3 II miejsce
88 Konkurs Ekologiczny dla 6-latków międzyszkolny   1 wyróżnienie
89 XII międzyszkolny konkurs recytatorski „Zwierzęta w poezji dziecięcej” międzyszkolny Recytatorski 2 I miejsce
90 „Moje miasto zimą” konkurs fotograficzny międzyszkolny I-III 45 II  miejsce
91 „Budzi się wiosna w wałbrzyskich lasach” międzyszkolny I-III 40 III  miejsce
92 VIII Międzyszkolny konkurs papieski „Św. Jan Paweł II i Św. Faustyna Kowalska – świadkowie miłosierdzia” międzyszkolny plastyczny, literacki 20 Literacki I-miejsce 

Plastyczny III-miejsce

 

93 Konkurs Interdyscyplinarny dla klas III „Zanim Karolek został papieżem” międzyszkolny interdyscyplinarny 3 I-miejsce
94 Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny międzyszkolny Kl. I-III 3 II miejsce
95 Lekkoatletyczne współzawodnictwo sportowe kl. I międzyszkolny Kl. I 4 III miejsce
96 Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny “ W  zgodzie z przyrodą” międzyszkolny   1 IV miejsce
97 Rywalizacja sportowa klas “0” międzyszkolny   1 VII miejsce
98 Palący temat – niska emisja międzyszkolny ekologiczny 2 III  miejsce  – szkoła
99 Zawody klas I-IV – „Sprawny Dolnoślązaczek  2016”                          TRÓJBÓJ międzyszkolny kl. II 10  III miejsce  drużynowo             
100 Event Międzyszkolny międzyszkolny kl. II 20 II miejsce  drużyna dziewcząt   

III miejsce drużyna chłopców    

III miejsce dla szkoły

101 Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Portret Pani Wiosny” międzyszkolny KLASY 0 4 II miejsce

 

 

Liczba uczniów Lokata                                                                                                                                   Nazwa konkursu – Organizator Ranga konkursu
1 wyróżnienie Ulubieni bohaterowie bajek PSP nr 37 powiatowy
14 Wyróżnienie Konkurs plastyczny „Moi ulubienie bohaterowie bajek” PSP37 miejski
10 Wyróżnienie Konkurs plastyczny „Portret Świętego Mikołaja” miejski
5    I  miejscewyróżnienie III miejski konkurs plastyczny -,,Portret Pani Jesieni’’ miejski
2   III miejsce    –  //- miejski
4 2 wyróżnienia   -//- miejski
3  3 wyróżnienia XV Jubileuszowy Miejski Konkurs Plastyczny ,,Kocham swoje miasto’’ pod patronatem Prezydenta Miasta Wałbrzycha Romana Szełemeja miejski
1    III miejsce XIII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny o Tematyce Górniczej międzyszkolny
2    II miejsce miejski konkurs plastyczny ,, Portret Świętego Mikołaja’’ miejski
  1 wyróżnienie -//- miejski
6 II m Prawa Dziecka PSP 6                      w Boguszowie powiatowy
21 99 miejsce „Zdrowo jem, więcej wiem”-Organizator Fundacja banku Ochrony Środowiska ogólnopolski
10 Finalistka I stopnia  i laureatka Być kimś powiatowy
7 wyróżnienie Dolnośląski Festiwal Nauki – Festiwal Osiągnięć  Dzieci i Młodzieży – prezentacje szkół miejski
1 III miejsce Konkurs plastyczny „Wałbrzych w czterech porach roku” ZSTB w W-chu miejski
1 Wyróżnienie j.w miejski
1 I miejsce S.P  w Boguszowie-Gorcach powiatowy
4 1,2,3 – klasy 1-3, wyróżnienie- klasy 4-6 XII Międzyszkolny Integracyjny Konkurs Recytatorski – Zespół Szkół Specjalnych międzyszkolny
2 I-miejsce Powiatowy Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II „Świętymi bądźcie” powiatowy
1 I miejsce Zachowaj Trzeźwy Umysł -MOPS Wałbrzych ogólnokrajowe
3 IV miejsce Wokół Praw Człowieka – PSP 6 Boguszów-Gorce miejskie
15 2 wygrane mecze na 3 rozegrane( z PSP 15 i PSP 28) DMM wojewódzki
22 II miejsce dziewczęta VIII miejsce chłopcy Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt miejskie
22 IV m-ce bieg na 300m III m skok w dal

II m- bieg na 600m

III m-ce bieg na 600m IV m-ce VI a w rzucie piłką lekarską

IV m-ce bieg na 1000m

Piątki lekkoatletyczne KS Górnik Wałbrzych – I rzut miejskie
11 VIII Sztafetowe biegi przełajowe chłopców miejskie
22 600m -IIm600m-IIIm

rzut piłką lekarską IIm

Liga LekkoatletycznaOsiR i LKS ,,Górnik” powiatowe
5 V Czwórki siatkarskie chłopcówAqua Park, PWSZ w W-chu, Klub Viktoria wojewódzkie