Sportowa rywalizacja wałbrzyskich szkół

W dniu 26.09.2017 na obiektach sportowych Agua Zdrój odbyły się pierwsze zawody z cyklu współzawodnictwa szkół podstawowych w kategorii  Igrzyska Dzieci. W rywalizacji tej bierze udział 15 szkół. Nasza szkołę reprezentowała 10 -osobowa drużyna chłopców i 10 – osobowa drużyna dziewcząt. Uczniowie wystartowali w bardzo trudnej dyscyplinie jaką są sztafetowe biegi przełajowe.

Zmagali się w deszczu z rywalami i własnymi słabościami zajmując medalowe miejsce wśród chłopców i VI miejsce wśród dziewcząt. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły.

Drużyna dziewcząt VI miejsce :Batorska Roksana, Borys Aleksandra, Chryczyk Cornrlia, Klimczak Agata, Kułakowska Angelika, Kuśnierz Roksana, Suchańska Julia , Szałkowska Oliwia, Szęg Klaudia, Wesołowicz Amelia.

Drużyna chłopców III miejsce : Hotloś Patryk , Kamil Czajkowski, Odwaga Jakub, Stefański Szymon, Wiejacki Szymon, Wilk Gabryś, Wojtkowiak Dominik, Chmiel Eryk, Piotrowski Kacper, Stefański Szymon

Uczniów do zawodów przygotowała p. I. Radywoniuk , T. Piwowarczyk