Stań po zielonej stronie mocy

W tym roku szkolnym po raz drugi braliśmy udział w ogólnopolskiej akcji firmy recyclingowej SLAM POLAND „Stań po zielonej stronie mocy”. W zeszłym roku szkolnym zajęliśmy I miejsce w powiecie i otrzymaliśmy nagrody dla szkoły o wartości 2 tysięcy złotych. Klasa II a również pierwsza w powiecie otrzymała nagrody wartości 1 tysiąca złotych.

Ta sama klasa -już trzecia w tym roku stanęła na II miejscu w powiecie. Gratulujemy! Otrzymają bon na tysiąc złotych do wymiany na pomoce dydaktyczne lub sportowe. Szkoła w podziękowaniu za udział w akcji otrzymuje w tym roku punkty, które zamieni na pomoce dydaktyczne dla uczniów. Zbiórka sprzętu małego AGD będzie podsumowana we wrześniu i znowu będą nas czekać punkty do wymiany na sprzęt dla uczniów szkoły!

Warto było zbierać liczyć i raportować! Dziękujemy za ogromne zaangażowanie szczególnie dzieciom i rodzicom klas młodszych, bo to one miały najwięcej zebranych odpadów. Ich praca złożyła się na bardzo dobry wynik szkoły.