Uroczystości i konkursy szkolne 2017/2018

 

PLANOWANE KONKURSY ROK SZKOLNY 2017/2018
L.P. NAZWISKO I IMIĘ -ORGANIZATOR NAZWA ZAJĘĆ UWAGI
1 OLSZÓWKA MARCIN Kampania „EUROPEJSKI DZIEŃ BEZ SAMOCHODU” wrz-17
2 RADYWONIUK ILONA Ewent sportowy klas I-III wrz-17
3 BROŻYNA LUCYNA Szkolno-parafialny Dzień Papieski paź-17
4 RADYWONIUK ILONA Bieg o Puchar Dyrektora paź-17
5 RADYWONIUK ILONA Międzyszkolny Ewent Sportowy dla klas             II-III paź-17
6 ADAMECZEK-GOLL DANUTA   SZCZUDLIK AGATA Konkurs tabliczki mnożenia klas 3 paź-17
7 SZCZUDLIK AGATA „Zdrowe śniadanie mama mi daje” konkurs dla klas 2 paź-17
8 BROŻYNA LUCYNA   LUBKIEWICZ WIOLETTA Konkurs plastyczny „IDŹMY NAPRZÓD Z NADZIEJĄ” paź-17
9 LUBKIEWICZ WIOLETTA Szkolno-parafialny Dzień Papieski paź-17
10 DĘBOWSKI SZCZEPAN  PIWOWARCZYK TERESA Jesienny Turniej Piłki Koszykowej lis-17
11 DĘBOWSKI SZCZEPAN  PIWOWARCZYK TERESA Niepodległościowy TURNIEJ STRZELECKI lis-17
12 RADYWONIUK ILONA Międzyszkolny Ewent Sportowy dla klas             I-III lis-17
13 ZIĘBA KATARZYNA Szkolny Konkurs Maria Skłodowska -Curie lis-17
14 GASZ DOROTA   KOPCIUCH DOROTA Konkurs plastyczny na plakat „Pełna miska dla schroniska”-pomagamy zwierzętom kl.O-3 lis-17
15 RADYWONIUK ILONA XII Turniej Tenisa Stołowego w kat. Dziewcząt i chłopców lis-17
16 SZCZUDLIK AGATA „MOJA KSIĄŻKA KUCHARSKA”-konkurs dla klas 3 lis-17
17 ZABOROWSKA MAGDALENA Konkurs Ortograficzny dla klas 5-6 lis-17
18 KOZIKOWSKA URSZULA DMM-3 mecze  z PSP15; PSP26; PSP 28 list. gru-17; sty-18
19 SIKORA REGINA Konkurs plastyczny dla klas 1-7 „DZIEŃ BAZ PAPIEROSA” listopad/grudzień 2017
20 SOLAREK NATALIA Przegląd koled i pastorałek gru-17
21 BRYL-PASEK IWONA Konkurs o Noblistach Polskich gru-17
22 BUSSLER MARIA Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową gru-17
23 DĘBOWSKI SZCZEPAN Konkurs Pierwszej Pomocy gru-17
24 DĘBOWSKI SZCZEPAN  PIWOWARCZYK TERESA  RADYWONIUK ILONA Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej gru-17
25 GASZ DOROTA             SIKORA REGINA Konkurs Literacki „ŻYCZENIA” dla klas 3 gru-17
26 ADAMECZEK-GOLL DANUTA                      SOLAREK NATALIA Konkurs kolęd klas O-3 gru-17
27 KĘDZIERSKA EWA Konkurs kolęd i pastorałek 4-7 gru-17
28 KOMINKO-KREJ DOROTA MACULEWICZ DANUTA Konkurs ortograficzny dla klas 4 gru-17
29 KOPCIUCH DOROTA  SIOCH JOLANTA Konkurs plastyczny dla klas 1-3 „NAJPIĘKNEJSZA CHOINKA” gru-17
30 MĘTEL ANNA   OSTROWSKA MAGDALENA Mini Turniej Wiedzy o Wałbrzychu dla klas II i III gru-17
31 RADYWONIUK ILONA Współorganizacja Halowych Mistrzostw Województwa w LA gru-17
32 GASZ DOROTA             SIKORA REGINA Konkurs Literacki „ZAPROSZENIE” dla  klas 2 sty-18
33 ADAMECZEK-GOLL DANUTA Konkurs recytatorski klas 2 sty-18
34 ADAMECZEK-GOLL DANUTA                 OSTROWSKA MAGDALENA Konkurs recytatorski klas 3 sty-18
35 KOMINKO-KREJ DOROTA MACULEWICZ DANUTA Konkurs ortograficzny dla klas 5 sty-18
36 BROŻYNA LUCYNA Dekanalny Konkurs Piosenki Religijnej lut-18
37 BRYL-PASEK IWONA „LITERACKIE WALENTYNKI” lut-18
38 LUBKIEWICZ WIOLETTA Dekanalny Konkurs Piosenki Religijnej lut-18
39 BUSSLER MARIA Konkurs Recytatorski dla klas O lut-18
40 DIAKÓW BEATA Konkurs na najlepszego geografa w klasach VII lut-18
41 DIAKÓW BEATA Konkurs na najlepszego przyrodnika w klasach IV lut-18
42 RADYWONIUK ILONA Turniej Szachowy dla szkół podstawowych lut-18
43 WARCHOŁ DANIEL Olimpiada z języka angielskiego-konkursy klas 4-7 lut-18
44 WARCHOŁ DANIEL Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii dla klas 4-7 lut-18
45 MAZUREK MAŁGORZATA „Word Master”-konkurs językowy klas 3 lut-18
46 MAZUREK MAŁGORZATA Olimpiada znajomości języka angielskiego luty/marzec 2018
47 BROŻYNA LUCYNA   LUBKIEWICZ WIOLETTA Konkurs wiedzy DOBRE MANIERY-DZIEŃ NA TAK dla klas 4-7 mar-18
48 KOZIKOWSKA URSZULA Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas 4 mar-18
49 KOZIKOWSKA URSZULA Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas 5 mar-18
50 PLICHTA-SABALA DOROTA Konkurs Czytelniczy dla klas 5 mar-18
51 PLICHTA-SABALA DOROTA Konkurs językowo-plastyczny dla klas O-3 kwi-18
52 PYTEL LILIANNA Konkurs matematyczny klas 1 kwi-18
53 BACHLIŃSKA-KUŁAKOWSKA NATALIA Mistrz Chemii dla klas 7 kwi-18
54 BRYL-PASEK IWONA Konkurs z lektur szkolnych- „PARADA POSTACI LIERACKICH” kwi-18
55 BRYL-PASEK IWONA Konkurs „DZIEJE KSIĄŻKI” kwi-18
56 GASZ DOROTA Mini Olimpiada Wiedzy Ekologiczno-Przyrodniczej dla klas 1 kwi-18
57 GASZ DOROTA Mini Olimpiada Wiedzy Ekologiczno-Przyrodniczej dla klas 2 kwi-18
58 GASZ DOROTA Międzyszkolny Konkurs „Z PRZYRODĄ W ZGODZIE” dla przedszkoli i oddziałów przedszkolnych kwi-18
59 GASZ DOROTA

SIKORA REGINA

Konkurs Ekologiczny dla klas 3 kwi-18
60 KOPCIUCH DOROTA

SIOCH JOLANTA

Konkurs plastyczny dla klas 1-3 o tematyce wielkanocnej kwi-18
61 SZCZUDLIK AGATA Konkurs na plakat DLA KLAS 1-3  „ZĄBKI DBAM O ZĄBKI” kwi-17
62 ZIĘBA KATARZYNA Szkolny Konkurs Astronomiczny kwi-18
63 KOPCIUCH DOROTA Konkurs plastyczny o Janie Pawle II kwi-18
64 BARTOLIK RENATA Mistrz Rachunków dla klas IV kwi-18
65 MACULEWICZ DANUTA Z Językiem Polskim za Pan Brat dla klas 7 kwi-18
66 MAZUREK MAŁGORZATA „Turn your magic on”-konkurs językowo-literacki klas 4-6 kwiecień/maj 2018
67 KWIECIAK JOANNA Konkurs językowo-plastyczny dla klas 1 maj-18
68 KOMINKO-KREJ DOROTA   MACULEWICZ DANUTA Konkurs Czytania ze Zrozumieniem dla klas 4 mar-18
69 BARTOLIK RENATA Najlepszy Matematyk dla klas VII maj-18
70 BROŻYNA LUCYNA Klasowy Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II maj-18
71 BUSSLER MARIA Konkurs Pięknego Czytania dla klas I,II,III maj-18
72 BUSSLER MARIA            SIKORA REGINA Powiatowy Konkurs Matematyczny                   dla klas 3 „MISTRZ MATEMATYKI KLAS III” maj-18
73 DĘBOWSKI SZCZEPAN  PIWOWARCZYK TERESA Turniej BOULES-PENTAQE dla szkół podstawowych maj-18
74 KIJKO GRAŻYNA Konkurs „ABC JĘZYKA POLSKIEGO” dla klas 6 maj-18
75 KWIECIAK JOANNA Konkurs Czytelniczy dla klas 4 maj-18
76 SIKORA REGINA Konkurs matematyczny dla klas 1-3 „RACHUNKOWY ZAWRÓT GŁOWY” maj-18
77 SZYMCZAK ALEKSANDRA XIII Powiatowy Konkurs Przyrodniczy dla klas 6 maj-18
78 SZCZUDLIK AGATA Konkurs ortograficzny dla klas  3 maj-18
79 ZABOROWSKA MAGDALENA Konkurs Czytania ze Zrozumieniem dla klas 5-6 maj-18
80 SOLAREK NATALIA Konkurs piosenki wiosennej maj-18
81 BROŻYNA LUCYNA Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II cze-18
82 DĘBOWSKI SZCZEPAN  PIWOWARCZYK TERESA Konkurs „BEZPIECZNI” dla szkół podstawowych cze-18
83 KIJKO GRAŻYNA Powiatowy Konkurs „SERCU BLISKIE-POLSKIE SYMBOLE NARODOWE” cze-18
84 KIJKO GRAŻYNA Szkolny Konkurs „MISTRZ HISTORII” cze-18
85 BRYL-PASEK IWONA Najlepsze hasło reklamujące czytanie.
86 BRYL-PASEK IWONA Moja ulubiona ksiązka z dzieciństwa.
87 BRYL-PASEK IWONA Konkurs plastyczny „ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI”
88 BRYL-PASEK IWONA Konkurs plastyczno-literacki-„MÓJ ULUBIONY BOHATER LITERACKI”
89 GASZ DOROTA

SIKORA REGINA

Konkurs Ogólnopolski „ZBIERAJ BATERIE”

 

SAMORZĄD SZKOLNY

WYKAZ  IMPREZ  SZKOLNYCH KLAS 0-VII W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Lp. Termin Nazwa imprezy Rodzaj imprezy szkolnej Uczestnicy Goście
1 WRZESIEŃ 1. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego Apel kl.0-VII
2. Koordynacja akcji „Sprzątanie Świata” Apel dot. bezp. kl.0-VII
2 PAŹDZIERNIK 1. Spotkanie z policjantem i strażą miejską Spotkanie kl.I-III Przedst. Wydz. Ruchu Drog.
2. Dzień KEN Apel kl.I-VII Pracownicy PSP nr 2, Rada Rodziców
3. Pasowanie na ucznia kl.I Akademia kl.I Rodzice, przedstawiciele samorządu, Radni
4. Dzień papieski Uroczysty apel kl.I-VII Zaproszeni księża
5. Spotkanie z leśniczym Prelekcja kl. II – III Leśnik
3 LISTOPAD 1. Dzień Niepodległości Happening patriot. kl. 0-VII
2. Bal na pożegnanie jesieni, dyskoteka Zabawa kl. 0, kl. I-III, kl. IV-VII Rodzice
3. Zabawa andrzejkowa (decyduje wych. z sam. kl.) Zabawa w klasach kl II – VII
4. Dzień bez papierosa Akcja kl.0-VII Rodzice, pracownicy szkoły
4. GRUDZIEŃ 1. Spotkanie ze Świętym Mikołajem Uroczysty apel kl.0-III Rodzice
2. Jasełka. Kiermasz bożonarodz. Jasełka kl.0-VII Rodzice
3. Świąteczny apel „Niech święta będą            w każdym domu” Apel, zbiórka darów kl.0-VII Przedstawiciele Caritasu, Rodzice
5. STYCZEŃ 1. Prezentacja osiągnięć klas w I półroczu, wręczenie odznak Srebrnej i Złotej Sowy Apel kl.I-VII Rodzice
6. LUTY 1. Zabawa karnawałowa Zabawa kl.0, I-III, IV-VII Rodzice
2. Walentynki – skrzynia miłych życzeń Zabawa z życzeniami kl.III-VII
3. Uroczyste obchody Dnia Patrona Szkoły Apel, konkursy, wystawy kl. 0 – VII Rodzice, zaproszeni goście
7. MARZEC 1. Dzień Otwarty Szkoły Dzień otwarty kl.0-VII Rodzice, społeczność dzielnicy B.Kamień
2. Witaj wiosno Apel kl.0-VII
8.  KWIECIEŃ 1. Rocznica śmierci papieża Jana Pawła II Apel, wystawa kl.I-VII Rodzice, księża
2. Apel świąteczny – Wielkanoc Apel kl.I-VII  Rada Rodziców
3. Dzień samorządności Konkursy, scenki z życia szkoły kl.I-III Rodzice, przedst. samorządu lokalnego
4. Dzień Ziemi Apel kl.I-VII
9. MAJ 1. Rocznica uchwalenia Konstyrucji 3 Maja Apel kl.I-VII
2. Dzień Mamy Spotkania klasowe, apel kl.0-VII, Rodzice
10. CZERWIEC 1. Festyn na Dzień Dziecka Festyn kl.0-VII Rodzice, sponsorzy, samorząd lokalny itd..
2. Finał konkursu MAM  TALENT Konkurs kl.0-VII
3. Żegnaj szkoło – podsumowanie osiągnięć klas w II półroczu Parada Laureata kl.I-VII Rada Rodziców
4. Uroczyste zakończenie roku szkolnego Apel kl. 0,  I-VII Rodzice