Złote i Srebrne Sowy

Uczniowie wyróżnieni w roku szkolnym 2017/2018
1.     DYKA KAJA 1A SREBRNA SOWA
2.     DYKA SZYMON 1A SREBRNA SOWA
3.     MATOGA WERONIKA 1A SREBRNA SOWA
4.     ŻALOUDIK OLIWIA 1B SREBRNA SOWA
5.     RAJCA WIKTORIA 1B SREBRNA SOWA
6.     MARCZAK NIKODEM 1B SREBRNA SOWA
7.     STELMACH KLAUDIA 2A SREBRNA SOWA
8.     ŁOSIAK JUSTYNA 2A SREBRNA SOWA
9.     BURDA OSKAR 2A SREBRNA SOWA
10. KOŁODZIEJ ZUZANNA 2A SREBRNA SOWA
11. MAŻEWSKA ADRIANNA 3A SREBRNA SOWA
12. GĄSIOROWSKI BARTOSZ 3B SREBRNA SOWA
13. GĄSIOROWSKI ADAM 3B SREBRNA SOWA
14. OSTAPIUK WOJCIECH 3B SREBRNA SOWA
15. LENART NATALIA 3C SREBRNA SOWA
16. JAKUBCZAK KACPER 3C SREBRNA SOWA
17. GUZEK WIKTORIA 3C SREBRNA SOWA
18. KRANZ WERONIKA 3C SREBRNA SOWA
19. RADOCH OLIWIA 3D SREBRNA SOWA
20. REMISZEWSKA LENA 3D SREBRNA SOWA
21. GÓRECKA NIKOLA 3D SREBRNA SOWA
22. RYCHLICKA NADIA 3D SREBRNA SOWA
23. URBANIAK JAKUB 3D SREBRNA SOWA
24. KAWECKA MELANI 3E SREBRNA SOWA
25. TYCZYŃSKA ZUZANNA 3E SREBRNA SOWA
26. KACAŁA AMELIA 4A SREBRNA SOWA
27. SZYMAŃSKA LENA 4A SREBRNA SOWA
28. PARZYCH KORNELIA 4A SREBRNA SOWA
29. JANIKOWSKA PAULINA 4B SREBRNA SOWA
30. ORGANIŚCIAK ZUZANNA 4B SREBRNA SOWA
31. WINTONIAK KARINA 4B SREBRNA SOWA
32. DRZYZGA WOJCIECH 4C SREBRNA SOWA
33. KLAMECKI MICHAŁ 4C SREBRNA SOWA
34. JANISZEWSKI MACIEJ 5A SREBRNA SOWA
35. MIARA MACIEJ 5C SREBRNA SOWA
36. MICHALAK IGOR 5C SREBRNA SOWA
37. WITEK KATARZYNA 6A SREBRNA SOWA
38. KAMIŃSKI KAMIL 6B SREBRNA SOWA
39. ŁYSKAWA PRZEMYSŁAW 6B SREBRNA SOWA
40. PARZONKA AGNIESZKA 7B SREBRNA SOWA
41. BUNK OLIWIA 1A ZŁOTA SOWA
42. KAZIMIERCZAK PATRYCJA 1A ZŁOTA SOWA
43. WIRASZKA ANNA 1A ZŁOTA SOWA
44. NOWAK ZUZANNA 1B ZŁOTA SOWA
45. OBUCHOWICZ LENA 1B ZŁOTA SOWA
46. WŁODARSKI JAKUB 1B ZŁOTA SOWA
47. KALAGA ALICJA 2A ZŁOTA SOWA
48. LEPPERT JAKUB 2A ZŁOTA SOWA
49. LOMBER OLIWIER 2A ZŁOTA SOWA
50. NICGORSKA BIANKA 2A ZŁOTA SOWA
51. ŁUSZCZAK VIKTORIA 2A ZŁOTA SOWA
52. ROGOWSKI JAKUB 2A ZŁOTA SOWA
53. MAJGIER KAMIL 2B ZŁOTA SOWA
54. JUSZCZYK KAROL 3A ZŁOTA SOWA
55. KOŚCIUK PAULINA 3A ZŁOTA SOWA
56. PAŁOSZ MACIEJ 3A ZŁOTA SOWA
57. SOKOŁOWSKI WOJCIECH 3A ZŁOTA SOWA
58. WAŁĘGA MATEUSZ 3A ZŁOTA SOWA
59. WOJTKOWIAK WIKTORIA 3A ZŁOTA SOWA
60. ZYCH KRYSTYNA 3A ZŁOTA SOWA
61. ŻUKROWSKA ALICJA 3B ZŁOTA SOWA
62. LEWANDROWSKA AMELIA 3C ZŁOTA SOWA
63. BORKOWSKA MAJA 3D ZŁOTA SOWA
64. KAMOSZ VANESSA 3D ZŁOTA SOWA
65. KRZYNÓWEK HUBERT 3D ZŁOTA SOWA
66. KŁYS MAJA 3E ZŁOTA SOWA
67. KUŁAKOWSKA ZUZANNA 3E ZŁOTA SOWA
68. LERCH MILENA 3E ZŁOTA SOWA
69. RUDYJ JOANNA 3E ZŁOTA SOWA
70. STEIN JACEK 3E ZŁOTA SOWA
71. STOKOWIEC JULIAN 3E ZŁOTA SOWA
72. SZYBIAK MARTYNA 3E ZŁOTA SOWA
73. TABAKA KLARA 3E ZŁOTA SOWA
74. PIEKARZ JAKUB 4A ZŁOTA SOWA
75. ANKIEL AGATA 4B ZŁOTA SOWA
76. KISIEL KLAUDIA 4B ZŁOTA SOWA
77. WALCZYŃSKA ANNA 5C ZŁOTA SOWA
78. EŚWIŁ LAURA 6B ZŁOTA SOWA
79. GŁUBIENIEC JULIA 6B ZŁOTA SOWA
80. BARAN AMELIA 6C ZŁOTA SOWA
81. PAULIŃSKA KINGA 6C ZŁOTA SOWA
82. SUCHAŃSKA JULIA 6C ZŁOTA SOWA
83. KUŁAKOWSKA AMELIA 7A ZŁOTA SOWA
84. NOWACKI JAKUB 7A ZŁOTA SOWA
85. SROKA KRZYSZTOF 7A ZŁOTA SOWA
86. WIERZCHOWSKA KINGA 7B ZŁOTA SOWA

 

 

Uczniowie wyróżnieni w roku szkolnym 2016/2017

1.      Lomber Oliwier I a ZŁOTA SOWA
2.      Kołodziej Zuzanna I a ZŁOTA SOWA
3.      Rogowski Jakub I a ZŁOTA SOWA
4.      Burda Oskar I a ZŁOTA SOWA
5.      Majgier Kamil I b ZŁOTA SOWA
6.      Juszczyk Karol II a ZŁOTA SOWA
7.      Kościuk Paulina II a ZŁOTA SOWA
8.      Sokołowski Wojciech II a ZŁOTA SOWA
9.      Pałosz Maciej II a ZŁOTA SOWA
10.  Wałęga Mateusz II a ZŁOTA SOWA
11.  Zych Krystyna II a ZŁOTA SOWA
12.  Gąsiorowski Adam II b ZŁOTA SOWA
13.  Żukrowska Alicja II b ZŁOTA SOWA
14.  Kranz Weronika II c ZŁOTA SOWA
15.  Lewndrowska Amelia II c ZŁOTA SOWA
16.  Lenart Natalia II c ZŁOTA SOWA
17.  Guzek Wiktoria II c ZŁOTA SOWA
18.  Kamosz Vanessa II d ZŁOTA SOWA
19.  Krzynówek Hubert II d ZŁOTA SOWA
20.  Kłys Maja II e ZŁOTA SOWA
21.  Lerch Milena II e ZŁOTA SOWA
22.  Stokowiec Julian II e ZŁOTA SOWA
23.  Szybiak Martyna II e ZŁOTA SOWA
24.  Piekarz Jakub III a ZŁOTA SOWA
25.  Drzyzga Jakub III a ZŁOTA SOWA
26.  Parzych Kornelia III a ZŁOTA SOWA
27.  Kacała Amelia III b ZŁOTA SOWA
28.  Stelmach Oliwia III b ZŁOTA SOWA
29.  Rogowski Natan III b ZŁOTA SOWA
30.  Guzek Sebastian III b ZŁOTA SOWA
31.  Ankiel Agata III c ZŁOTA SOWA
32.  Janikowska Paulina III c ZŁOTA SOWA
33.  Wintoniak Karina III c ZŁOTA SOWA
34.  Szymańska Lena III d ZŁOTA SOWA
35.  Zboińska Lena III d ZŁOTA SOWA
36.  Janiszewski Maciej IV a ZŁOTA SOWA
37.  Olesińska Daria IV a ZŁOTA SOWA
38.  Wesołowicz Amelia IV b ZŁOTA SOWA
39.  Walczyńska Anna IV c ZŁOTA SOWA
40.  Miara Maciej IV c ZŁOTA SOWA
41.  Eświł Laura V b ZŁOTA SOWA
42.  Głubieniec Julia V b ZŁOTA SOWA
43.  Baran Amelia V c ZŁOTA SOWA
44.  Paulińska Kinga V c ZŁOTA SOWA
45.  Suchańska Julia V c ZŁOTA SOWA
46.  Kułakowska Amelia VI a ZŁOTA SOWA
47.  Nowacki Jakub VI a ZŁOTA SOWA
48.  Sroka Krzysztof VI a ZŁOTA SOWA
49.  Parzonka Agnieszka VI b ZŁOTA SOWA
50.  Wierzchowska Kinga VI b ZŁOTA SOWA
51.  Łuszczak Victoria I a SREBRNA SOWA
52.  Kalaga Alicja I a SREBRNA SOWA
53.  Leppert Jakub I a SREBRNA SOWA
54.  Nicgorska Bianka I a SREBRNA SOWA
55.  Polak Anna I b SREBRNA SOWA
56.  Ryżak Kinga I b SREBRNA SOWA
57.  Weiler Paulina I b SREBRNA SOWA
58.  Mażewska Adrianna II a SREBRNA SOWA
59.  Wojtkowiak Wiktoria II a SREBRNA SOWA
60.  Gąsiorowski Bartosz II b SREBRNA SOWA
61.  Brzezińska Marta II b SREBRNA SOWA
62.  Kalisz Alicja II b SREBRNA SOWA
63.  Ostapiuk Wojciech II b SREBRNA SOWA
64.  Jakubczak Kacper II c SREBRNA SOWA
65.  Szczęsny Remigiusz II c SREBRNA SOWA
66.  Borkowska Maja II d SREBRNA SOWA
67.  Borowiec Michał II d SREBRNA SOWA
68.  Górecka Nikola II d SREBRNA SOWA
69.  Janus Lena II d SREBRNA SOWA
70.  Radoch Oliwia II d SREBRNA SOWA
71.  Remiszewska Lena II d SREBRNA SOWA
72.  Rychlicka Nadia II d SREBRNA SOWA
73.  Urbaniak Jakub II d SREBRNA SOWA
74.  Kułakowska Zuzanna II e SREBRNA SOWA
75.  Rudyj Joanna II e SREBRNA SOWA
76.  Stein Jacek II e SREBRNA SOWA
77.  Tabaka Klara II e SREBRNA SOWA
78.  Kapciak Piotr II e SREBRNA SOWA
79.  Kisiel Klaudia III a SREBRNA SOWA
80.  Organiściak Zuzanna III a SREBRNA SOWA
81.  Kujawa Tomasz III a SREBRNA SOWA
82.  Mądra Julia III b SREBRNA SOWA
83.  Kozłowiecka Zuzanna III b SREBRNA SOWA
84.  Kozłowiecki Maksymilian III b SREBRNA SOWA
85.  Kozłowski Bartosz III c SREBRNA SOWA
86.  Słysz Jakub III c SREBRNA SOWA
87.  Musielak Bartosz III c SREBRNA SOWA
88.  Kalicka Natalia III d SREBRNA SOWA
89.  Bugiera Adrian III d SREBRNA SOWA
90.  Loter Norbert III d SREBRNA SOWA
91.  Bogdanowicz Damian IV b SREBRNA SOWA
92.  Adamczyk Oliwia IV c SREBRNA SOWA
93.  Witek Wiktoria IV c SREBRNA SOWA
94.  Witek Katarzyna V a SREBRNA SOWA
95.  Karkowska Paula V a SREBRNA SOWA
96.  Frąckiewicz Weronika V b SREBRNA SOWA
97.  Kamiński Kamil V b SREBRNA SOWA
98.  Łyskawa Przemysław V b SREBRNA SOWA
99.  Kozłowska Oliwia VI a SREBRNA SOWA
100. Nielubiak Michał                   VI a      SREBRNA

SOWA

101. Skibicki Damian VI a SREBRNA SOWA

 

Zgodnie z wieloletnią tradycją szkoły nagradzamy najlepszych uczniów odznakami Złotej i Srebrnej Sowy. Rok 2015/2016

l.p. Nazwisko i imię Klasa Złota sowa/ Srebrna sowa
1.        JUSZCZYK KAROL I A ZŁOTA
2. PAŁOSZ MACIEJ I A ZŁOTA
3. SOKOŁOWSKI WOJCIECH I A ZŁOTA
4. WAŁĘGA MATEUSZ I A ZŁOTA
5. ZYCH KRYSTYNA I A ZŁOTA
6. KOŚCIUK PAULINA I A SREBRNA
7. KUCIŃSKI MACIEJ I A SREBRNA
8. GĄSIOROWSKI ADAM I B ZŁOTA
9. ŻUKROWSKA ALICJA I B ZŁOTA
10. GĄSIOROWSKI BARTOSZ I B SREBRNA
11. PAPUGA ALEN I B SREBRNA
12. GUZEK WIKTORIA I C ZŁOTA
13. LENART NATALIA I C ZŁOTA
14. LEWANDROWSKA AMELIA I C ZŁOTA
15. JAKUBCZAK KACPER I C SREBRNA
16. KRANZ WERONIKA I C SREBRNA
17. MARKIEWICZ JULIA I C SREBRNA
18. SZCZĘSNY REMIGIUSZ I C SREBRNA
19. KAMOSZ VANESSA I D ZŁOTA
20. KRZYNÓWEK HUBERT I D ZŁOTA
21. BOROWIEC MICHAŁ I D SREBRNA
22. GÓRECKA NIKOLA I D SREBRNA
23. JANUS LENA I D SREBRNA
24. RADOCH OLIWIA I D SREBRNA
25. REMISZEWSKA LENA I D SREBRNA
26. RYCHLICKA NADIA I D SREBRNA
27. URBANIAK JAKUB I D SREBRNA
28. KŁYS MAJA I E ZŁOTA
29. LERCH MILENA I E ZŁOTA
30. RUDYJ JOANNA I E ZŁOTA
31. STOKOWIEC JULIAN I E ZŁOTA
32. SZYBIAK MARTYNA I E ZŁOTA
33. KAWECKA MELANIE I E SREBRNA
34. KUŁAKOWSKA ZUZANNA I E SREBRNA
35. TABAKA KLARA I E SREBRNA
36. TYCZYŃSKA ZUZANNA I E SREBRNA
37. KISIEL KLAUDIA II A ZŁOTA
38. ORGANIŚCIAK ZUZANNA II A ZŁOTA
39. PIEKARZ JAKUB II A ZŁOTA
40. DRZYZGA WOJCIECH II A SREBRNA
41. PARZYCH KORNELIA II A SREBRNA
42. GUZEK SEBASTIAN II B ZŁOTA
43. KACAŁA AMELIA II B ZŁOTA
44. ROGOWSKI NATAN II B ZŁOTA
45. STELMACH OLIWIA II B ZŁOTA
46. BRZUCHACZ NATALIA II B SREBRNA
47. MĄDRA JULIA II B SREBRNA
48. ANKIEL AGATA II C ZŁOTA
49. KOZŁOWSKI BARTOSZ II C ZŁOTA
50. WINTONIAK KARINA II C ZŁOTA
51. JANIKOWSKA PAULINA II C SREBRNA
52. SŁYSZ JAKUB II C SREBRNA
53. BUGIERA ADRIAN II D SREBRNA
54. KALICKA NATALIA II D SREBRNA
55. SZYMAŃSKA LENA II D SREBRNA
56. ZBOIŃSKA LENA II D SREBRNA
57. JANISZEWSKI MACIEJ III A ZŁOTA
58. OLESIŃSKA DARIA III A ZŁOTA
59. KRAWCZYK DANIELA III A ZŁOTA
60. LINDNER JULIA III A SREBRNA
61. MAJGIER JOANNA III A SREBRNA
62. GAZDA PAULA III A SREBRNA
63. BOGDANOWICZ DAMIAN III B ZŁOTA
64. CZAJKOWSKI KRYSTIAN III B ZŁOTA
65. CZAJKOWSKI KSAWERY III B SREBRNA
66. BUCZEL SANDRA III B SREBRNA
67. WESOŁOWICZ AMELIA III B SREBRNA
68. ADAMCZYK OLIWIA III C ZŁOTA
69. MIARA MACIEJ III C ZŁOTA
70. WALCZYŃSKA ANNA III C ZŁOTA
71. BARANOWSKI MIŁOSZ III C SREBRNA
72. WAWRZYNIAK JULIA III C SREBRNA
73. WITEK KATARZYNA IV A ZŁOTA
74. PODPORA OLIWIA IV A ZŁOTA
75. EŚWIŁ LAURA IV B ZŁOTA
76. FAJDEK KAMIL IV B ZŁOTA
77. GŁUBIENIEC JULIA IV B ZŁOTA
78. LISIOWSKA KAROLINA IV B ZŁOTA
79. ŁYSKAWA PRZEMEK IV B ZŁOTA
80. FRĄCKIEWICZ WERONIKA IV B SREBRNA
81. KAMIŃSKI KAMIL IV B SREBRNA
82. PARYS FILIP IV C ZŁOTA
83. SUCHAŃSKA JULIA IV C ZŁOTA
84. BARAN AMELIA IV C ZŁOTA
85. CHMIEL ERYK IV C SREBRNA
86. PAULIŃSKA KINGA IV C SREBRNA
87. GARLIŃSKA MAGDALENA IV C SREBRNA
88. KAMIŃSKI SZYMON IV C SREBRNA
89. HUDAK ANGELIKA V A ZŁOTA
90. NOWACKI JAKUB V A ZŁOTA
91. SROKA KRZYSZTOF V A ZŁOTA
92. KUŁAKOWSKA AMELIA V A SREBRNA
93. NIELUBIAK MICHAŁ V A SREBRNA
94. SKIBICKI DAMIAN V A SREBRNA
95. WOŁOSZYN VIKTORIA V A SREBRNA
96. PARZONKA AGNIESZKA V B ZŁOTA
97. WIERZCHOWSKA KINGA V B ZŁOTA
98. ANKIEL BARTOSZ V B SREBRNA
99. TOMASZEWSKA NATALIA VI A ZŁOTA
100. FIAŁKOWSKA JULIA VI A ZŁOTA
101. JANICKA WIKTORIA VI A ZŁOTA
102. LORENC WIKTORIA VI A ZŁOTA
103. MALICKA DOMINIKA VI A ZŁOTA
104. MIERZEJEWSKA WIKTORIA VI A ZŁOTA
105.            PACOŃ JUSTYNA VI A ZŁOTA
106.  PASZKIEWICZ WIKTORIA VI A ZŁOTA
107. BARANOWSKA ALICJA VI A SREBRNA
108.           

 

Rok 2014/2015

SPACZYŃSKA MAGDA VI A SREBRNA

 

l.p. Nazwisko i imię Klasa Złota sowa/ Srebrna sowa
1.         ORGANIŚCIAK ZUZANNA IA ZŁOTA
2.         PIEKARZ JAKUB IA ZŁOTA
3.         CHMIEL ALEKSANDRA IA SREBRNA
4.         DANKOWSKI MATEUSZ IA SREBRNA
5.         DRZYZGA WOJCIECH I A SREBRNA
6.         OKUPNA WIKTORIA IA SREBRNA
7.         GUZEK SEBASTIAN I B ZŁOTA
8.         KACAŁA AMELIA I B ZŁOTA
9.         ROGOWSKI NATAN I B ZŁOTA
10.      STELMACH OLIWIA I B ZŁOTA
11.      BRZUCHACZ NATALIA I B SREBRNA
12.      JANDURA MAREK I B SREBRNA
13.      KOZŁOWIECKA ZUZANNA I B SREBRNA
14.      KOZŁOWIECKI MAXYMILIAN I B SREBRNA
15.      MĄDRA JULIA I B SREBRNA
16.      RAKOWSKI TOMASZ I B SREBRNA
17.      ANKIEL AGATA I C ZŁOTA
18.      KOZŁOWSKI BARTOSZ I C ZŁOTA
19.      WINTONIAK KARINA I C ZŁOTA
20.      JANIKOWSKA PAULINA I C SREBRNA
21.      SŁYSZ JAKUB I C SREBRNA
22.      KALICKA NATALIA I D ZŁOTA
23.      SZYMAŃSKA LENA I D ZŁOTA
24.      ZBOIŃSKA LENA I D ZŁOTA
25.      BONIECKA ANNA I D SREBRNA
26.      NIEDZIELA FILIP I D SREBRNA
27.      JANISZEWSKI MACIEJ II A ZŁOTA
28.      KRAWCZYK DANIELA II A ZŁOTA
29.      OLESIŃSKA DARIA II A ZŁOTA
30.      BORYS ALEKSANDRA II A SREBRNA
31.      GAZDA PAULA II A SREBRNA
32.      GRUDZIŃSKA BLANKA II A SREBRNA
33.      KOSTKA ANITA II A SREBRNA
34.      LINDNER JULIA II A SREBRNA
35.      MAJGIER JOANNA II A SREBRNA
36.      BOGDANOWICZ DAMIAN II B SREBRNA
37.      CZAJKOWSKI KRYSTIAN II B SREBRNA
38.      CZAJKOWSKI KSAWERY II B SREBRNA
39.      JĘDRZEJCZYK OLIWIA II B SREBRNA
40.      MIARA MACIEJ II C ZŁOTA
41.      WALCZYŃSKA ANNA II C ZŁOTA
42.      WITEK WIKTORIA II C ZŁOTA
43.      ADAMCZYK OLIWIA II C SREBRNA
44.      BARANOWSKI MIŁOSZ II C SREBRNA
45.      CHOMICZ GRZEGORZ II C SREBRNA
46.      PYTEL MAJA II C SREBRNA
47.      SIEDLECKA ANNA II C SREBRNA
48.      WAWRZYNIAK JULIA II C SREBRNA
49.      BARAN AMELIA III A ZŁOTA
50.      PARYS FILIP III A ZŁOTA
51.      SUCHAŃSKA JULIA III A ZŁOTA
52.      CHMIEL ERYK III A SREBRNA
53.      DEREŃ MIKOŁAJ III A SREBRNA
54.      PAULIŃSKA KINGA III A SREBRNA
55.      RINKE ARTUR III A SREBRNA
56.      EŚWIŁ LAURA III B ZŁOTA
57.      FAJDEK KAMIL III B ZŁOTA
58.      GŁUBIENIEC JULIA III B ZŁOTA
59.      KAMIŃSKI KAMIL III B ZŁOTA
60.      ŁYSKAWA PRZEMYSŁAW III B ZŁOTA
61.      FRĄCKIEWICZ WERONIKA III B SREBRNA
62.      OTTO OSKAR III B SREBRNA
63.      WITEK KATARZYNA III C ZŁOTA
64.      KARKOWSKA PAULA III C SREBRNA
65.      PODPORA OLIWIA III C SREBRNA
66.      KUŁAKOWSKA AMELIA IV A ZŁOTA
67.      SROKA KRZYSZTOF IV A ZŁOTA
68.      WOŁOSZYN VIKTORIA IV A          ZŁOTA
69.      HUDAK ANGELIKA IV A SREBRNA
70.      KOSTRZEWSKA KORNELIA IV A SREBRNA
71.      NIELUBIAK MICHAŁ IV A SREBRNA
72.      NOWACKI JAKUB IV A SREBRNA
73.      SKIBICKI DAMIAN IV A SREBRNA
74.      PARZONKA AGNIESZKA IV B ZŁOTA
75.      WIERZCHOWSKA KINGA IV B ZŁOTA
76.      ANKIEL BARTOSZ IV B SREBRNA
77.      FIAŁKOWSKA JULIA V A ZŁOTA
78.      JANICKA WIKTORIA V A ZŁOTA
79.      LORENC WIKTORIA V A ZŁOTA
80.      MIERZEJEWSKA WIKTORIA V A ZŁOTA
81.      PACOŃ JUSTYNA V A ZŁOTA
82.      PASZKIEWICZ WIKTORIA V A ZŁOTA
83.      TOMASZEWSKA NATALIA V A ZŁOTA
84.      BARAN MIŁOSZ V A SREBRNA
85.      BARANOWSKA ALICJA V A SREBRNA
86.      KNEDLER WERONIKA V A SREBRNA
87.      MALICKA DOMINIKA V A SREBRNA
88.      SPACZYŃSKA MAGDA V A SREBRNA
89.      GILETA ZUZANNA VI A ZŁOTA
90.      SERBEŃSKA DOMINIKA VI A ZŁOTA
91.      SZCZEPANEK KINGA VI A ZŁOTA
92.      WOŁEK KLAUDIA VI  A SREBRNA
93.      GODZIEWSKA MARTYNA VI B ZŁOTA
94.      KUBIK KAROLINA VI B ZŁOTA
95.      RUDZKA NATALIA VI B ZŁOTA
96.      SIEDLECKA WERONIKA VI B ZŁOTA
97.      FIEDOROWICZ MARTA VI B SREBRNA
Uczniowie wyróżnieni w roku szkolnym 2017/2018
1.     DYKA KAJA 1A SREBRNA SOWA
2.     DYKA SZYMON 1A SREBRNA SOWA
3.     MATOGA WERONIKA 1A SREBRNA SOWA
4.     ŻALOUDIK OLIWIA 1B SREBRNA SOWA
5.     RAJCA WIKTORIA 1B SREBRNA SOWA
6.     MARCZAK NIKODEM 1B SREBRNA SOWA
7.     STELMACH KLAUDIA 2A SREBRNA SOWA
8.     ŁOSIAK JUSTYNA 2A SREBRNA SOWA
9.     BURDA OSKAR 2A SREBRNA SOWA
10. KOŁODZIEJ ZUZANNA 2A SREBRNA SOWA
11. MAŻEWSKA ADRIANNA 3A SREBRNA SOWA
12. GĄSIOROWSKI BARTOSZ 3B SREBRNA SOWA
13. GĄSIOROWSKI ADAM 3B SREBRNA SOWA
14. OSTAPIUK WOJCIECH 3B SREBRNA SOWA
15. LENART NATALIA 3C SREBRNA SOWA
16. JAKUBCZAK KACPER 3C SREBRNA SOWA
17. GUZEK WIKTORIA 3C SREBRNA SOWA
18. KRANZ WERONIKA 3C SREBRNA SOWA
19. RADOCH OLIWIA 3D SREBRNA SOWA
20. REMISZEWSKA LENA 3D SREBRNA SOWA
21. GÓRECKA NIKOLA 3D SREBRNA SOWA
22. RYCHLICKA NADIA 3D SREBRNA SOWA
23. URBANIAK JAKUB 3D SREBRNA SOWA
24. KAWECKA MELANI 3E SREBRNA SOWA
25. TYCZYŃSKA ZUZANNA 3E SREBRNA SOWA
26. KACAŁA AMELIA 4A SREBRNA SOWA
27. SZYMAŃSKA LENA 4A SREBRNA SOWA
28. PARZYCH KORNELIA 4A SREBRNA SOWA
29. JANIKOWSKA PAULINA 4B SREBRNA SOWA
30. ORGANIŚCIAK ZUZANNA 4B SREBRNA SOWA
31. WINTONIAK KARINA 4B SREBRNA SOWA
32. DRZYZGA WOJCIECH 4C SREBRNA SOWA
33. KLAMECKI MICHAŁ 4C SREBRNA SOWA
34. JANISZEWSKI MACIEJ 5A SREBRNA SOWA
35. MIARA MACIEJ 5C SREBRNA SOWA
36. MICHALAK IGOR 5C SREBRNA SOWA
37. WITEK KATARZYNA 6A SREBRNA SOWA
38. KAMIŃSKI KAMIL 6B SREBRNA SOWA
39. ŁYSKAWA PRZEMYSŁAW 6B SREBRNA SOWA
40. PARZONKA AGNIESZKA 7B SREBRNA SOWA
41. BUNK OLIWIA 1A ZŁOTA SOWA
42. KAZIMIERCZAK PATRYCJA 1A ZŁOTA SOWA
43. WIRASZKA ANNA 1A ZŁOTA SOWA
44. NOWAK ZUZANNA 1B ZŁOTA SOWA
45. OBUCHOWICZ LENA 1B ZŁOTA SOWA
46. WŁODARSKI JAKUB 1B ZŁOTA SOWA
47. KALAGA ALICJA 2A ZŁOTA SOWA
48. LEPPERT JAKUB 2A ZŁOTA SOWA
49. LOMBER OLIWIER 2A ZŁOTA SOWA
50. NICGORSKA BIANKA 2A ZŁOTA SOWA
51. ŁUSZCZAK VIKTORIA 2A ZŁOTA SOWA
52. ROGOWSKI JAKUB 2A ZŁOTA SOWA
53. MAJGIER KAMIL 2B ZŁOTA SOWA
54. JUSZCZYK KAROL 3A ZŁOTA SOWA
55. KOŚCIUK PAULINA 3A ZŁOTA SOWA
56. PAŁOSZ MACIEJ 3A ZŁOTA SOWA
57. SOKOŁOWSKI WOJCIECH 3A ZŁOTA SOWA
58. WAŁĘGA MATEUSZ 3A ZŁOTA SOWA
59. WOJTKOWIAK WIKTORIA 3A ZŁOTA SOWA
60. ZYCH KRYSTYNA 3A ZŁOTA SOWA
61. ŻUKROWSKA ALICJA 3B ZŁOTA SOWA
62. LEWANDROWSKA AMELIA 3C ZŁOTA SOWA
63. BORKOWSKA MAJA 3D ZŁOTA SOWA
64. KAMOSZ VANESSA 3D ZŁOTA SOWA
65. KRZYNÓWEK HUBERT 3D ZŁOTA SOWA
66. KŁYS MAJA 3E ZŁOTA SOWA
67. KUŁAKOWSKA ZUZANNA 3E ZŁOTA SOWA
68. LERCH MILENA 3E ZŁOTA SOWA
69. RUDYJ JOANNA 3E ZŁOTA SOWA
70. STEIN JACEK 3E ZŁOTA SOWA
71. STOKOWIEC JULIAN 3E ZŁOTA SOWA
72. SZYBIAK MARTYNA 3E ZŁOTA SOWA
73. TABAKA KLARA 3E ZŁOTA SOWA
74. PIEKARZ JAKUB 4A ZŁOTA SOWA
75. ANKIEL AGATA 4B ZŁOTA SOWA
76. KISIEL KLAUDIA 4B ZŁOTA SOWA
77. WALCZYŃSKA ANNA 5C ZŁOTA SOWA
78. EŚWIŁ LAURA 6B ZŁOTA SOWA
79. GŁUBIENIEC JULIA 6B ZŁOTA SOWA
80. BARAN AMELIA 6C ZŁOTA SOWA
81. PAULIŃSKA KINGA 6C ZŁOTA SOWA
82. SUCHAŃSKA JULIA 6C ZŁOTA SOWA
83. KUŁAKOWSKA AMELIA 7A ZŁOTA SOWA
84. NOWACKI JAKUB 7A ZŁOTA SOWA
85. SROKA KRZYSZTOF 7A ZŁOTA SOWA
86. WIERZCHOWSKA KINGA 7B ZŁOTA SOWA