Zwycięstwo naszych biegaczy

W słoneczny i upalny dzień w dniu 30.05. w okolicach IV L.O. odbył się coroczny bieg o Puchar Dyrektora Szkoły. W tej ,,morderczej” konkurencji uczniowie wystartowali w dwóch kategoriach: klas IV dziewcząt i chłopców oraz klas V-VI dziewcząt i chłopców. Nasze dziewczyny z klas IV okazały się bezkonkurencyjne i z wielką przewagą punktową zdobyły pierwsze miejsce. Najlepiej w naszej drużynie pobiegły: II miejsce Agata Ankiel, III miejsce Agata Klimczak, IV m. Anna Boniecka.

Pozostałe dziewczynki również dzielnie walczyły i zajęły wysokie pozycje; Maja Klasik, Hanna Brucka, Weronika Klimczak, Paluszczak Aneta, Zuzanna Ptasznik, Agnieszka Rybak. Wśród chłopców zwyciężył Patryk Urbanik Im. Pozostała reprezentacja to: Miłosz Dereń, Słysz Jakub, Sikorski Szymon, Igor Michalak, Natan Rogowski, Michał Klamecki.  Klasy IV drużynowo zdobyły puchar Dyrektora IV L.O.

Wśród uczniów klas starszych sensacyjnie zwyciężył uczeń klasy VI c Dereń Mikołaj . Wszyscy z podium otrzymali medale oraz symboliczne koszulki.

Reprezentacja kl. V-VI: chłopcy: Czajkowski Kamil, Adam Barszcz, Kusz Kamil, Hotloś Patryk, Rak Jakub. Dziewczęta: Suchańska Julia, Szałkowska Oliwia, Kuśnierz Roksana, Twrdowska Katarzyna, Borys Aleksandra, Kinga Kamińska.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy sukcesów.